Öz Destan Lojistik
Türkçe English Deutsch

Öz Destan Lojistik | HAKKIMIZDA

2010 yılında kurulmuş olan Öz Destan Lojistik Turizm A.Ş, müşterilerine Avrupa'da Karayolu Taşımacılığında, Konteynır Taşımacılığında, Depolama, Gabari Dışı, Komple ve Parsiyel Taşımacılığı, Munden Taşımacılığı / Rulo Taşımacılığı ve uluslararası taşımacılık hizmetleri vermektedir. İthalat ve İhracat taşımacılığında sektörün öncü kuruluşlarından biri olma yolunda sahip olduğu müşteri referanslarıyla emin adımlarla ilerlemektedir.

Türkiye ve Avrupa'da en yeni teknolojiyle donatılmış dağıtım merkezlerine Bulgaristan ve Romanya'da açılacak iki yeni ofis daha ekleyecek olan Öz Destan Lojistik Turizm A.Ş, genç ve çevreci filosuyla, yeni ekonominin gereksinim duyduğu her türlü hizmeti bütünleşik bir şekilde uluslararası arenada sunabilen, %100 yerli sermaye yapısı ve hizmette kalite odaklı bir anlayış ile servis veren öncü bir kuruluştur. Öz Destan Lojistik uzman kadrosuyla lojistik süreçlerinizde karşılacağınız tüm ihtiyaçlarınızda sizlere yardımcı olmaya hazırdır.

Vizyonumuz;

Müşterilerimiz için hızlı, güvenilir ve zamanında nakliye hizmeti sunmak, bu sayede kalıcı bir müşteri tatmini yaratmak ve çevreye saygılı şirket politikasıyla hizmet vermektir.

Misyonumuz;

"Bugün memnun kalan bir müşteri yarınlarımızın garantisidir" yaklaşımıyla geleceğin önde gelen ülkeler arası nakliye firması olmaktır.

Öz Destan Lojistik Turizm A.Ş kalite politikasını bazı önemli prensiplerin üzerine inşa etmektedir. Bu prensipler sırasıyla;
- Kaliteli ve ekolojik taleplere uygun şekilde geleceği garantileyen ekonomik davranışlar içerisinde bulunmak,
- Tüm alanlarda tutumlu ve tasarruflu çalışmak,
- Daha yüksek kalite için çalışanlarını sürekli olarak yetiştirmek ve eğitmek,
- Müşterilerimizin beklentilerine zamanında cevap verip yerine getirmek ve karşılıklı güvene dayanan işbirlikleri yaratmak.
- Dürüst ve saygın anılmak,
- Birlikte hareket ederek ortak hedeflere ulaşmayı kolaylaştıracak şekilde davranmak
- Değişiklikleri takip etmek, süreçleri iyileştirmek, yaratıcı düşünceleri işe katmak,
- Üreten, başaran kurumlar arasında olmak için gerekli hırs ve iddiaya sahip olmak,
- Sorumluluklarının neler olduğunun farkında olmak ve bu sorumlulukların tüm gereklerini yerine getirecek şekilde davranmak.

Kalite Anlayışı;

Temel prensip olarak müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ilke edindik.
Copyright © 2010 Öz Destan Lojistik
tel: 0216 573 71 71 - fax: 0216 573 45 90
Web Sitesi Tasarımı